قوانین و مقررات​​​​​​​​​​​​​​

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس به دقت ملاحظه فرمایید.ورود کاربران به وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس از سوی کاربر است.لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
در هنگام خرید کالا، در انتخاب محصول دقت فرمائید که کالای انتخابی شما همان محصول مدنظر و مورد نیازتان باشد، کالای فروخته شده تنها در صورت باز نشدن پلمپ بسته بندی قابل مرجوعی است و هزینه ی بازگشت محصول به مجموعه ی اسمارت تکتس بر عهده ی مشتری خواهد بود. در صورت تایید توسط کارشناسان مجموعه ی اسمارت تکتس هزینه ی پرداخت شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت اسمارت تکتس ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس محفوظ است. فروشگاه اسمارت تکتس در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس جزئی از اموال وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
​​​​​​​
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.مدت زمان ارسال برای شهر تهران حداکثر 3 روز کاری و مدت زمان ارسال برای شهرستان ها وابسته به عملکرد شرکت پست می باشد.وب سایت و فروشگاه اسمارت تکتس به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولی از ساعت 10 صبح الی 20 شب روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.فروشگاه اینترنتی اسمارت تکتس، هیچ مسئولیتی پس از تحویل کالا به سفیر یا راننده (الوپیک و اسنپ باکس) ندارد.کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی اسمارت تکتس به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیامک، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی اسمارت تکتس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی اسمارت تکتس به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی اسمارت تکتس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.فروشگاه اینترنتی اسمارت تکتس مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی اسمارت تکتس محفوظ است. مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روشهای مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.​​​​​​​
​​​​​​​
روشهای پرداخت

مشتریان ساکن شهر تهران و کرج می توانند وجه سفارش خود را بصورت آنلاین، کارت به کارت یا پرداخت در محل (بصورت کارت بانکی) پرداخت نمایند.
مشتریان ساکن سایر شهرها لازم است کل وجه سفارش خود را بصورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند تا کالا به نام ایشان بارنامه شده و ارسال شود. بدیهی است شماره بارنامه برای پیگیری های بعدی در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

​​​​​​​روشهای ارسال سفارش

در سایر استان ها، سفارش ها از سه طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ، باربری و تیپاکس ارسال می گردند که گاهی می تواند به انتخاب مشتری تعیین شود.
مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.
در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد باتوجه به اینکه مطابق مواد ۳۸۶ و ۳۸۷ قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل میبایست طی تماس فوری با فروشگاه اشکال اعلام شود و با هماهنگی فروشگاه صورتجلسه خسارت با شرکت متصدی حمل بار انجام شود .بدیهی است بعد از انجام امور مربوطه ، کالای مربوطه مسترد شده و در صورت موجود بودن کالای سفارش شده ، محصول سفارشی مجدد ارسال میشود. فروشگاه اسمارت تکتس همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.
 
 هزینه ارسال

هنگام ثبت سفارش و پیش از پرداخت مبلغ سفارش، با توجه به شهر و میزان خرید امکان انتخاب روش های ارسال مختلف برای شما فعال خواهد شد، که هزینه ارسال یا به صورت رایگان، پیش پرداخت یا پرداخت در محل مشخص می‌شود.

​​​​​​​حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به فروشگاه اسمارت تکتس بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه اسمارت تکتس ، غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش